Жіночі халати
Жіночі халати, якими бачать їх сьогодні дизайнери, – не просто зручний, а й дуже стильний одяг. Обмежувати свій домашній гардероб однією єдиною моделлю не варто. Для будь-якої ситуації, будь то ранкова кава або вечір, затишно проведений перед телевізором, можна підібрати гарне і оригінальне вбрання, яке допоможе створити відмінний образ, атмосферу і навіть настрій.
Жіночий халат – це досить універсальна річ, яка може стати не тільки зручним одягом для дому, але і еротичним аксесуаром для романтичного вечора. Крім того, жіноча натура завжди хоче виглядати бездоганно.
Неважливо вдома ти або на роботі, у діловій поїздці або на відпочинку – одяг завжди повинен бути підібраний з дотриманням стилю. При цьому бажано дотримуватись правил комфорту.
Щоб зібрати комфортний і водночас модний домашній гардероб, одним халатом обійтися складно. Тим більше що кожна з моделей, що припали вам до душі, дозволить виглядати і відчувати себе чудово.
Жіночі халати онлайн
Women's Bathrobes
Модні жіночі халати
Вже декілька років наш бренд радує дівчат по всьому світу, які готові нести красу в цей світ і виглядати бездоганно у будь-якій ситуації.
Не важливо чим ти займаєшся в цю хвилину. Занурюєшся в найсолодший сон завдяки натуральній тканині і найзручнішому крою, розробленому для твого почуття комфорту. Читаєш захоплюючий роман в домашньому костюмі, який настільки зручний, що ти готова не знімати його цілими днями.
Можливо, прямо зараз ти зустрічаєш з роботи коханого в звабливій мереживній піжамі і, вже повір, тепер його погляд не здається таким втомленим, яким був раніше. Чи може ти збираєшся на вечірню прогулянку з подругами в стильному і незвичайному костюмі, який збиратиме на тобі погляди оточуючих.
Будь особливою, спокусливою та тендітною з
Модні тенденції жіночих халатів
Будьте модними навіть вдома
Особливості та переваги криються у незвичайній практичності та універсальності цього предмета гардеробу. У халаті можна провести затишний вечір у кріслі, займатися будинком або влаштувати романтичну ніч. Сучасні дизайнерські моделі дозволяють навіть у халаті приймати гостей та виглядати при цьому стильно.
Як називається те почуття умиротворення, що обволікає людину, щойно вона вдягає домашній халат? Не інакше, як щастя, гармонія та безтурботність. Адже домашній халат несе із собою відчуття спокою та завершеності всіх справ, дарує релакс та задоволення. Жіночий домашній халат – не просто одяг для дому, а й певний настрій. На затишок, спокій, красу і, звичайно, романтику.
Вибираючи халат, слід відштовхуватися від цілі його придбання – для носіння після ванни або для вечірньої зустрічі; для сніданку на двох або для прибирання; для зустрічі подружок або пологового будинку, для холодного або теплого сезону.
У принципі, саме від цього параметра, як, втім, і від ваших особистих переваг залежать і інші критерії вибору: матеріал, з якого виготовляється халат, його довжина, наявність або відсутність рукавів, кольорова гамма виробу.
Оскільки домашня мода потрапляє в сферу інтересів дизайнерів одягу, то і вибір в цьому напрямку дуже багатий. Фото жіночих халатів з модних показів та з сторінок журналів демонструють величезну різноманітність кольорів, моделей, фактур для будь-якого типу фігури та віку.
Більшість домашніх халатів має вільний крій або відрізняється напівприлеглим силуетом. Для невимушеного відпочинку та розслаблення такі варіанти найбільш переважні.
Навіть, якщо фігура ідеальна і жінка хоче продемонструвати свої принади, для дому краще вибирати насамперед комфорт і зручність, тим більше що такий одяг залишає простір для фантазії і додає деякої загадковості.
Рукави халата також бувають довгими, короткими або середніми. Зустрічаються варіанти з рукавом, розкльошеним від плеча, з прорізами, надмірно широкі або звужені. Літні моделі найчастіше позбавлені цієї деталі і повністю відкривають руки.
Популярні в цьому сезоні літні і бавовняні, велюрові і шовкові жіночі халати – вони займуть гідне місце в гардеробі будь-якої модниці.
Велюровий жіночий халат — це вже солідніше і дороге вбрання. Велюр виглядає багато і виглядає дуже м’яким і ніжним. Навіть чоловіки часом купують домашні халати з цієї тканини, щоб насолодитися ласкавим дотиком велюрової розкоші.
Шовковий жіночий халат – атрибут спокусниць. Кокетливий халатик із сяючого тонкого шовку, прикрашений мереживними вставками, стане потужною зброєю проти чоловічої непокірності чи втоми. Навіть довгий шовковий халат виглядає дуже еротично, плавно облягаючи силует і підкреслюючи привабливі жіночі форми.
Сучасні жіночі халати давно відійшли від усталених стереотипів, зробивши жіночий халат по-справжньому стильним і елегантним одягом. Багато фасонів і тканин дозволяють як підібрати кілька варіантів халатів для різних ситуацій, так і обмежитися одним універсальним на кожен день.
Догляд за жіночим халатом
Халати для дому мають особливу популярність і є справжнім must-have домашнього гардеробу жінок в Росії. Різноманітність фасонів справді вражає: виробники пропонують трендові моделі халата з невагомого шифону, обрамлені вишуканою вишивкою, вироби із запахом, застібкою або на ґудзиках. Цей домашній гардероб особливо зручний для ранкового сніданку, зустрічі гостей або пізньої романтичної вечері при свічках. Укутатися в м’які тканини після прийняття ванни або душу особливо приємно.
Тема важливості збереження зовнішнього вигляду халату є особливо актуальною. Асортимент тканин, з яких виготовляється домашній одяг, широкий. Щоб правильно доглядати за своїм виробом, часом потрібно вивчити колосальний обсяг інформації, що дуже багато багатьом. В результаті: зневажливий догляд за матеріалом і як наслідок: зіпсована річ, яка не підлягає порятунку.
Бережне ставлення до свого домашнього халата дорівнює дбайливе ставлення до самого себе, гарне самопочуття та внутрішній заряд енергії.
Правила зберігання жіночого халата
Насамперед порушимо питання місця зберігання домашніх речей. Як правило, халат розміщений на вішалці у ванній кімнаті, що категорично неправильне рішення. У такому форматі зберігання виріб займає пристойний обсяг простору, до того ж, вологість повітря та бризки води бруднять халат, не залишаючи відчуття сухої та приємної до тіла тканини. Завжди враховуйте, що чисте банне приладдя не повинно бути так близько до місця появи бактерій. Але й не розкидайте одяг на меблях, створюючи безлад та хаос у квартирі.
Для зберігання халата краще розглянути варіант шафи всередині спальні або окрему вбиральню. Внутрішня поверхня стінок повинна бути гладкою і без гострих шорсткостей і цвяхів, що випирають, щоб не пошкодити тканини. Повісьте халат на м'які плічка, речі збереже свою форму. Їхня ширина повинна строго дорівнювати ширині плечей самого халата. Для речей, що не підходять по сезону, можете використовувати чохли.
Завжди контролюйте відсутність нагрівальних приладів та світильників на відстані метра від халата.
Рекомендується періодично розбирати свій гардероб, щоб утилізувати непотрібний чи заношений одяг, а також скласти майбутній план покупок.
Один із способів уникнути пом'ятостей: згорнути халат у своєрідний рулон. Скручування починається від коміра до нижнього краю.
Правила прання жіночого халата
Перед пранням обов'язково перевірте кишені на наявність зайвих предметів і застебніть всі блискавки, гудзики навпаки необхідно розстебнути, щоб вони не відв'язалися. Також сортувати всі вироби в залежності від кольору та матеріалу, тому що умови прання сильно відрізняються. Сортування потрібне для уникнення ризику фарбування та псування одягу.
ПАРАМЕТРИ ДЛЯ РІЗНИХ ТКАНИН:
МАХРА
Прання при температурі близько 60 градусів у машині та кімнатна температура для ручного прання. Рекомендується прати махрові халати окремо від інших речей, особливо доповнених гачками та декоративними елементами, щоб не зачепити ворс тканини, а також не використовувати механічний віджимання більше 800 оборотів. Що стосується засобів для чищення, радимо відмовитися від звичайних пральних порошків, тому що його частинки погано вимиваються і залишаються на тканині. Для махри краще використовувати рідку професійну хімію, яка схильна до збереження м'якості та пухнасті ниток.
ТРИКОТАЖ
Прання близько 40 градусів або на делікатному режимі усередині пральної машини. Гаряча вода знебарвлює принти та викликає утворення катишок та потертостей.
Трикотажні халати категорично заборонено викручувати, віджимання проводиться при середніх або високих оборотах.
бавовна
Прання на середніх температурах близько 40-60 градусів. Домашній одяг з натуральних тканин можна прати з додаванням щадних засобів. Однак, у будь-якому випадку слід брати до уваги склад тканини, тому що в ній можуть бути незначні добавки синтетичних або штучних волокон.
ШОВК
Прання на температурі 30 градусів на делікатному режимі. При можливості, використовуйте ручний метод прання з додаванням м'яких миючих засобів, які збережуть тканину.
Порада: Не забувайте про обов'язкове прання або відпарювання нових, щойно куплених халатів. Фахівці з догляду за шкірою не рекомендують носити речі відразу, адже всередині торгового залу магазину одяг припадає пилом і нерідко приміряється іншими людьми, що в цілому негігієнічно. Невеликі забруднення можуть містити в собі мікроорганізми, які завдадуть суттєвої шкоди вашому здоров'ю.
Зауважимо, що вибір різних моделей халатів обумовлений не лише матеріалом.
Правила сушки жіночого халата
Для сушіння ваших улюблених речей можуть використовуватись різні методики та пристрої.
Як найпоширеніші варіанти можуть бути розглянуті сушильна машина або сушіння з використанням мотузок/вішалок. Однак пам'ятайте, що шовкові та атласні вироби заборонено сушити під агресивними прямими променями сонця і всередині сушильних пристроїв, що крутяться. У такому разі краще дбайливо віджати випраний халат і повісити його на протягу. Так доглянутий вигляд вашого одягу збережеться надовго.
Сама по собі сушильна машина хороша тим, що усуває бактерії та неприємні запахи.
Іншим варіантом може стати парова шафа. Механізм самостійно підбирає правильний температурний режим та рівень делікатності для матеріалу виробу.
Правила прасування жіночого халата
Що стосується теми прасування домашнього одягу, існує кілька простих рекомендацій:
використання не тільки праски, а й за можливості ручного відпарювача або парогенератора, адже такі пристрої діють швидше та зручні у застосуванні;
не варто часто прасувати халат, особливо натуральні тканини. Річ може деформуватися та знебарвитися;
не можна прасувати шовкові, мереживні або синтетичні тканини на високих температурах, тому що такі матеріали не пристосовані до торкання праски;
речі з мереживними драпіруванням вимагають дбайливого підходу і прогладжуються через вологу ганчірочку або тонку серветку;
відпарюйте речі з легким натягом тканини, не дозволяючи матеріалу розтягуватись;
оскільки підошва праски досить швидко нагрівається, варто почати прасування з шовкових та синтетичних тканин, залишивши наостанок натуральні матеріали.
Пам'ятайте, що на кожному виробі знаходиться бирка з основним символом режиму прасування:
праска з 3 точками: температура прасування не вище 200 градусів;
праска з 2 точками: температура прасування не вище 150 градусів.
праска з 1 точкою: температура прасування не вище 110 градусів;
перекреслена праска: гладити зовсім заборонено.
Правила відбілювання жіночого халата
Насамперед не відкладайте питання відбілювання речі на довгий час, тому що плями схильні глибоко в'їдатися всередині тканини, і тоді одяг уже не зможе бути врятований.
Зараз ринок побутової хімії пропонує споживачам всілякі порошки і засоби для виведення плям, у тому числі і для білих тканин. Але вибір кошти не такий простий, як здається на перший погляд.
Використовувати високоактивні відбілювачі і засоби для виведення плям зовсім не рекомендується, такі засоби можуть негативно вплинути на ворс виробу, знижуючи термін його носіння. Те саме стосується і домашніх розчинів, компоненти якого можуть назавжди позбавити вас улюбленого халата.
Тому в більшості випадків, придивіться до професійних засобів відбілювання.
Основні помилки у догляді за жіночим домашнім халатом
ТРИВАЛИЙ ТЕРМІН НОСІННЯ
Вам зовсім не потрібно часто прати свій халат, але якщо ви щодня огортуєтеся в його тканині, прання повинне проводитися 1-2 рази на тиждень. При виникненні очевидних забруднення варто провести очищення відразу.
ВІДСУТНІСТЬ УВАГИ ДО ЕТИКЕТОК
Ігноруючи бирки по догляду за домашнім одягом, ви ризикуєте зробити різні помилки. Щоб не витрачати свій час на пошук інформації в інтернеті, просто скористайтесь етикетками, які завжди прикріплені до купленого халата.
НЕВЕРНИЙ ТЕМПЕРАТУРНИЙ РЕЖИМ
Аналізуючи основні тканини для виготовлення домашніх халатів, можна помітити, що кожен матеріал вимагає особливого підходу і стирається за певних температурних умов, що звичайно, потрібно враховувати.
ПРАСУВАННЯ МАХРОВИХ ХАЛАТІВ
У халаті з махри приємно насолодитися зимовим вечором чи відвідуванням душу.
Однак необхідно пам'ятати, що вироби з махрової тканини краще не прасувати без відпарювача, інакше ворс може втратити об'єм та придбати жорсткість, а тканина стане м'ятою та грубою.
На що звернути увагу під час виборів халата?
- Пам'ятайте, що в першу чергу вам має бути затишно та комфортно у халаті. Вибирайте відповідний розмір і дивіться, щоб виріб не був надто важким.
- Обов'язково огляньте халат перед покупкою. Усі шви мають бути оброблені, щоб згодом вони не натирали та не кололися.
- Халат не повинен нічим пахнути. Якщо був використаний неякісний барвник, то з'являється різкий запах, і халат може злиняти під час прання або залишити кольорові сліди на шкірі.
- Слід знати, що у фірмового халата обов'язково має бути петелька, на яку його можна повісити. Це відрізняє бренд від підробки.
Жіночий халат: довгий чи короткий?
Для початку визначся з метою покупки: ти вибираєш домашнє комфортне вбрання для лінивого дозвілля або аутфіт для еротичної атаки? Погодься, навряд чи в махровому халатику на блискавці можна почуватися сексуальною богинею, так само як і в короткому мереживному дуже проблематично засувати домашні соління на антресолі.
Домашній халат краще вибирати з довгими рукавами, з поясом або на застібці. Оптимальна довжина для домашнього халату – до коліна. Найбільш зручні домашні халати зазвичай оснащені блискавкою, це дійсно практичний і практичний варіант на кожен день. Придивись до комфортних велюрових халатів або виробів із щільної бавовни: вони досить теплі та невибагливі у догляді. По-перше, їм підходить часта машинна прання в домашніх умовах, по-друге, ці тканини не викликають подразнення на шкірі.
Халат для спа та відпочинку найкраще вибрати достовірніше: до середини гомілки або до щиколотки. Вибирай м'які махрові халати білого кольору або пастельних відтінків, вони приємні на дотик, що дуже до речі після доглядових процедур для тіла. Крім того, світла палітра підкреслить свіжість шкіри і вигідно відтінить колір обличчя, а це особливо актуально під час розслабленого або пляжного відпочинку під сонцем. Махрові білі халати - готельна класика, вони завжди йдуть у парі з чистою постільною білизною в номері.
Красиві жіночі халати з шовку, мережива або тонкої бавовни - ідеальний варіант для вечора в компанії бойфренда. У такому вигляді ти почуваєшся комфортно за межами спальні, якщо волієш досить закритий домашній одяг. Найбільш зручні моделі зазвичай мають зав'язки на внутрішній стороні для зручності та тонкий пояс, щоб можна було змоделювати бажаний силует. Довжину найкраще вибирати відповідно до індивідуальних уподобань: багато міні-халатів іноді навіть поступаються в привабливості довгим пеньюарам з мусліну або шифону. Найбільш стильні моделі – аналог японського кімоно у монохромній гамі. Вибирай якісні тканини, адже такий халат зазвичай досить щільно прилягає до оголеного тіла. Приділяй особливу увагу швам: вони повинні бути міцними і без ниток, що стирчать. Найактуальніші кольори – лососевий, колір запорошеної троянди, айворі, перлово-сірий.
Жіночі халати: Як підібрати розмір?
Розмірна сітка для халатів не відрізняється від того, що ми звикли бачити на полицях з базовими речами та верхнім одягом. Ті ж самі XS, S, M, L, XL.
При покупці халата важливо вибрати той, який не тільки гарно виглядає на тілі, але й виконаний із якісних матеріалів. М'яка натуральна тканина необхідна для здоров'я тіла та для підтримки належного рівня особистої гігієни.
Найзручніші та найстильніші домашні халати зазвичай не мають точного розміру. Найчастіше це річ оверсайз, в яку приємно укутатися після лазневих процедур або надіти на ніч замість піжами. Те ж саме стосується і махрових халатів для спа та відпочинку: чим вільніше, тим комфортніші тактильні відчуття.
А для шовкових халатів на особливий випадок діє негласне правило: вибирай той, у якому почуваєшся королевою спальні. І пам'ятай: чорні стрункіш, а білий відтіняє.
Фасони жіночих халатів
Універсальні моделі, які підійдуть дамам різного віку комплекцій, мають вільний або трохи приталений крій, стриману або пастельну кольорову гаму, довжину до середини ікри або нижче.
У коротких халатиках яскравих кольорів буде добре струнким жінкам. А якщо на одязі є мультяшні малюнки, забавні написи, багато стразиків – носити їх можуть лише юні дівчата. Зрілі, навіть худенькі, представниці прекрасної статі виглядатимуть у такому одязі безглуздо.
При цьому старшим жінкам не потрібно вибирати темні старечі забарвлення. Свіжі квіткові малюнки, світлі, пастельні, або соковиті тони зроблять вас молодше. А помірне оздоблення мереживом, рюшами, вишивкою прикрасить халат для жінок будь-якого віку.
Підбираючи махровий халат, не забувайте, що вони надають додаткового об'єму, тому повним жінкам не рекомендуються речі з довгої махри з великим принтом. Так як бамбукова махрова тканина тонша за бавовняну або софтову, віддавайте перевагу однотонним бамбуковим халатам.
У махрових халатах преміум-класу, виконаних з бамбука або мікрокотону кожна жінка виглядатиме і почуватиметься справжньою леді.
Сподіваємося, що дотримуючись наших рекомендацій, і додавши свого життєвого досвіду, ви оберете відмінну річ. Купуйте із задоволенням та носіть довго!
Насамперед радимо вам дотримуватися правильного догляду за своїм одягом, адже помилки можуть нашкодити не лише зовнішньому вигляду халата, але й вашому комфорту, наприклад, розтягнута форма речі може виявитися незручною для носіння.
Домашній жіночий халат створює для вас найвишуканіший образ і перетворює вас на справжню королеву будинку. Збережіть свою улюблену річ без зайвих нервів, залишивши дорогоцінний вільний час для приємних домашніх турбот.